Co to jest manicure hybrydowy?

Manicure hybrydowy

Piękne i zadbane paznokcie są wizytówką każdej kobiety. Dobrze wykonany manicure zwraca uwagę innych osób, a dodatkowo dodaje pewności siebie. Manicure klasyczny jest mało odporny na działanie czynników mechanicznych, które często prowadzą do jego zniszczenia. Idealnym rozwiązaniem jest wykonanie manicure hybrydowego.

Ta metoda pozwala przez dłuższy czas utrzymać kolor na powierzchni paznokcia bez widocznych defektów. Paznokcie hybrydowe wśród kobiet są bardzo popularne i cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Lakiery hybrydowe są specjalnymi produktami, które łączą w sobie właściwości i zalety żelu oraz tradycyjnego lakieru do paznokci. Manicure hybrydowy jest wykonywany na zdrowej płytce paznokcia, a po aplikacji poszczególne warstwy utwardzone są w lampie, dzięki promieniom UV.

Manicure hybrydowy jest długotrwałą formą stylizacji paznokci, jedynym przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu jest uczulenie na substancje zawarte w lakierze do paznokci lub choroby paznokci. Poprawnie wykonana stylizacja utrzymuje się do 3 tygodni. Trwałość manicure hybrydowego zależy od:

* odpowiednio przygotowanej i opracowanej płytki paznokcia,

* kondycji paznokci,

* jakości produktów, którymi wykonany jest zabieg,

* właściwy czas utwardzania produktu w lampie UV,

* prawidłowej aplikacji produktów,

* czynników zewnętrznych, np praca z chemikaliami.

Nowoczesne lakiery hybrydowe są bezpieczne dla paznokci. W ich składzie, oprócz delikatnych barwników znajdziemy również witaminy, minerały oraz włókna kreatynowe, które podczas noszenia stylizacji wspierają regenerację paznokcia. Prawidłowe zdjęcie lakieru hybrydowego nie wpływa niekorzystnie na płytkę paznokcia. Jednak po jej usunięciu warto zatroszczyć się o paznokcie, aby cieszyć się ich dobrą kondycją oraz estetycznym wyglądem.

Zapraszam na stylizacje paznokci na którą możesz umówić się pod tym linkiem-> https://blackcatbeautytargowek.booksy.com.

Pozdrawiam Klaudia Trąbka

Poniżej znajdziecie kilka moich stylizacji wykonanych w salonie przy ul. Krasnobrodzkiej 11 :)