Welcome to

Black Cat Beauty Praga Północ

Black Cat Beauty to nowoczesne salony oferujące terapie skrojone na miarę oczekiwań i potrzeb naszych klientów. Medycyna estetyczna, szeroko pojęta terapia anti-aging, laseroterapia, trychologia, podologia, a także klasyczna kosmetyka i Spa.

Team Targowa

Nasz Zespół

Pierwszy salon Black Cat Beauty w Warszawie. W składzie są najbardziej doświadczone osoby, wspaniałe specjalistki.

To tu powstała pierwotna koncepcja „Zostań Lepszą Wersją Siebie”. Chcemy zawsze być lepsi. Poprawiać własne umiejętności codziennie. Uczymy się i za każdym razem naszym klientkom i klientom jesteśmy w stanie pomóc na wiele innych nowych sposobów.

Przyjdź i poznaj nasz zespół.

Nasz Zespół

Poznaj Nasz zespół, który w myśl motta: „Zostań lepszą wersją siebie”, codziennie pomaga Klientkom poczuć się pewnie i pięknie.

Elżbieta Miszczak

Kosmetolog oraz szkoleniowiec z ponad 12 letnim doświadczeniem w branży beauty – właścicielka salonów Black Cat Beauty & Spa. Pani Elżbieta jest Absolwentką Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia na kierunku kosmetologia bioestetyczna.

Swoją pracę magisterską oparła o badania nad skutecznością zabiegów karboksyterapii w protokołach łączonych. To ona wraz z zespołem menedżerów stoi na straży jakości świadczonych usług, organizuje szkolenia podnoszące poziom kompetencji naszego Kociego Zespołu, a także testuje oraz wprowadza nowe zabiegi i sprzęty w myśl naszego motta ,,Zostań Lepszą Wersją Siebie’’. Praca z klientami sprawia jej ogromną przyjemność, uwielbia zabiegi HiTech, łączy protokoły zabiegowe w skuteczne terapie dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.
Prywatnie mama dwójki łobuzów (Zosi i Ksawerego) oraz kocia mama dwóch puchatych koteczek. Niespokojny duch, uwielbia sporty ekstremalne, bungee, skoki ze spadochronem, lubi narty i sporty zimowe, ostatnio w ramach testów czy krioterapia faktycznie jest skuteczna została też fanem morsowania
Obecnie przygotowuje książkę o preparatach, które mają zastosowanie w kosmetologii bioestetycznej.

Dorota Trochonowicz

Absolwentka Medycznej Szkoły Policealnej w Warszawie na kierunku technik usług kosmetycznych. Ukończyła kurs masażu: „królewski lift i tkanek głębokich”.

Specjalizuje się w zabiegach z zakresu kosmetologii pielęgnacyjnej twarzy i ciała oraz podologii, jak i również manicure i pedicure. Zabiegi w jej wykonaniu poza efektami dostarczają relaksu fizycznego jak i psychicznego. Wykazuje się sumiennością, dokładnością, a relacje z klientami stawia na pierwszym miejscu. Nie boi się nowych wyzwań, z zapałem nabiera nowych doświadczeń. Przepada za wykonywaniem masaży i stylizacji paznokci.
W wolnym czasie jest aktywna fizycznie, chodzi na siłownię, a latem jeździ rowerem.

Magdalena Poziomecka

Kosmetolog, absolwentka Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia. Wyznaje holistyczne podejście do organizmu i pielęgnacji skóry. Specjalizuje się w kosmetologii pielęgnacyjnej oraz upiększającej np. prowadzenie terapii redukowania rozstępów, blizn, teleangiektazji, działaniu anti – anging, zabiegów z zakresu modelowania sylwetki minimalizujące cellulit oraz gromadzenie wody w organizmie. Bardzo lubi pracować z męską skórą, mężczyźni coraz częściej są Naszymi klientami i chętnie wracają po to by
zadbać o siebie. W swoim zawodzie najbardziej ceni sobie zadowolenie klienta i wspólne efekty, które mają największą wartość. Dużą satysfakcję sprawia jej przedłużanie rzęs, wie że taki drobiazg potrafi cudownie podkreślić naturalne piękno na długi czas. Swoją wiedze stale pogłębia w specjalistycznych szkoleniach i licznych kongresach.

Marika Rojan

Absolwentka kosmetologii medycznej na Krakowskiej Akademii im. A. Frycza Modrzewskiego w Krakowie. Studentka studiów magisterskich na Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia.

Pracę dyplomową pisała o metodach wspomagających modelowanie ciała podczas redukcji tkanki tłuszczowej. Interesuje się estetologią medyczną.
Zwolenniczka zdrowego trybu życia i miłośniczka zabiegów na ciało. Jeśli chodzi o piękną sylwetkę i młodzieńczy wygląd stawia na prewencję. To jak się prezentujemy jest zależne od naszego stylu życia, zbilansowanego odżywania, aktywności fizycznej, a także zabiegów kosmetycznych ujędrniających i wygładzających ciało oraz poprawiających walory
estetyczne. „Tylko w taki sposób unikniemy otyłości, która kiedyś w wielu kulturach była ideałem piękna, a dziś uważana jest za chorobę przewlekłą i zwiększającą śmiertelność.” Ukończyła kurs japońskiego masażu twarzy kobido, który jest świetną alternatywą dla zabiegów medycyny estetycznej.
Wykonuje zabiegi z zakresu kosmetologii pielęgnacyjnej twarzy i ciała, zabiegi upiększające okolicę oka, a także stylizację paznokci.

Oleksandra Makarevska

Kosmetolog, dodatkowo posiada wykształcenie pielęgniarki oraz farmaceuty. Ukończyła kursy: kosmetologiczno -dermatologiczny, kursy masażu, wypełniacze, stymulatory, mezoterapii igłowej.

Najbardziej chce się skupić na medycynie estetycznej, czyli wszystko co jest związane zbardziej inwazyjnymi zabiegami.
Jej największe hobby to sport i jeszcze raz sport. Kocha snowboarding, przez co marzy jej się mieszkać w górach, gdzie by mogła w każdej chwili pojeździć na desce. Lubi chodzić na siłownie. Nie znosi spędzać czasu w domu jak ma dzień wolny, ruch to całe jej życie. Kocha koty, ma pięknego maine coona o imieniu Aperol. Uwielbia podróże, kiedy tylko może stara się gdzieś wyjechać, odpocząć i poznać świat

Barbara Kierzkowska

Absolwentka kierunku kosmetologii ze specjalizacją spa & wellness na Wyższej Szkole Przedsiębiorczości w Warszawie. Dodatkowo ma też ukończone policealne studium wizażu i charakteryzacji, posiada zrobione kursy z przedłużania rzęs oraz ze stylizacji paznokci.

Zawód kosmetologa, w którym ma już kilkuletnie doświadczenie pozwolił jej ukończyć wiele specjalistycznych szkoleń uprawniających do wykonywania zabiegów kosmetycznych, cały czas rozwija swoją pasję. Bardzo lubi robić zabiegi na twarz takie jak kwasy czy mezoterapię mikroigłową, uwielbia widzieć efekty swojej pracy do której bardzo się przykłada. Jest osobą dokładną i cierpliwą z indywidualnym podejściem do klienta, umie doradzić i dobrać odpowiedni zabieg do problemu z którym się przyszło. Każdy ją ceni i chętnie do niej wraca, ma wspaniałe poczucie humoru, dba o to by każdy czuł się komfortowo.
W wolnych chwilach lubi aktywnie spędzać czas oraz czytać książki kryminalne.

Basia wraca do nas na przełomie maja i czerwca :)

Justyna Fondalińska

Kosmetolog, dodatkowo posiada wykształcenie pielęgniarki oraz farmaceuty. Ukończyła kursy: kosmetologiczno -dermatologiczny, kursy masażu, wypełniacze, stymulatory, mezoterapii igłowej.

Najbardziej chce się skupić na medycynie estetycznej, czyli wszystko co jest związane zbardziej inwazyjnymi zabiegami.
Jej największe hobby to sport i jeszcze raz sport. Kocha snowboarding, przez co marzy jej się mieszkać w górach, gdzie by mogła w każdej chwili pojeździć na desce. Lubi chodzić na siłownie. Nie znosi spędzać czasu w domu jak ma dzień wolny, ruch to całe jej życie. Kocha koty, ma pięknego maine coona o imieniu Aperol. Uwielbia podróże, kiedy tylko może stara się gdzieś wyjechać, odpocząć i poznać świat

Karina Krasnovyd

Karina to pielęgniarka i kosmetolog w jednej osobie. Odbywała w naszym salonie praktyki 2lata temu, później zdobyła liczne doświadczenie w pracy z kosmetologami oraz lekarzami, by wrócić, gdzie rozpoczęła swoją przygodę w zawodzie.

Karina zajmuje się zabiegami z zakresu pielęgnacji, mezoterapią oraz biostymulatorami, wypełniaczami i modelowaniem ust. Zadba o piękno każdej klientki, którą się opiekuje 🥰

Magdalena Lesiuk

Mam na imię Magdalena, studiuje kosmetologię w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Od dziecka interesowałam się kosmetologią. Kocham zwierzęta a szczególnie pieski. W wolnej chwili lubię podróżować i spędzać czas z moimi najbliższymi

Kontakt

Warszawa
Targowa 59/1

Tel. 570 636 258

Godziny otwarcia

Poniedziałek

9:00

21:00

Wtorek

9:00

21:00

Środa

9:00

21:00

Czwartek

9:00

21:00

Piątek

9:00

21:00

Sobota

9:00

18:00

Niedziela

Z A M K N I Ę T E