Depilacja laserem 3D2022-11-09T19:15:44+01:00

DEPILACJA 3D

Jest to najnowocześniejszy laser diodowy do usuwania owłosienia dostępny na rynku. Włoski usuwane są na 3 różnych głębokościach, dzięki czemu skuteczność
zabiegu jest znacznie większa, zwykłe lasery nie radzą sobie z włoskami, które są w fazie katagenu, czyli obumierania ponieważ nie działają na wszystkich trzech głębokościach.

Ból? Nie przy tym laserze! Głowica chłodzi co sprawia, że zabieg jest przyjemny i bezbolesny. Dodatkowym atutem jest fakt, że radzi sobie z każdym owłosieniem, również tym jasnym i rudym.

Pierwsze efekty widoczne są po ok. 10 – 14 dniach, wtedy zaczynają wypadać pierwsze włoski. W zależności od grubości oraz koloru Twoich włosków zabieg jest powtarzany 3 do 6 razy w serii w odstępach czasowych od 4 do 8 tygodni.

Dla porównania zabieg depilacji zwykłym laserem to od 6 aż do 10 zabiegów w jednej serii, których może być wiele.

ZOSTAŃ LEPSZĄ WERSJĄ SIEBIE

Black Cat
Warsaw Beauty Salons

Salony Black Cat Beauty to szczególne miejsce, w którym każdy klient zyskuje niepowtarzalną okazję oddania się w ręce specjalistów, którzy kompleksowo zadbają o jego piękny wygląd i cudowne samopoczucie.

To nowoczesne salony oferujące terapie skrojone na miarę oczekiwań i potrzeb naszych klientów. Medycyna estetyczna, szeroko pojęta terapia anti-aging, laseroterapia, trychologia, podologia, a także klasyczna kosmetyka i SPA.

Poznaj nasze cenne rady, opinie oraz efekty spektakularnych terapii.

Kontakt

Przejdź do góry