Oczyszczanie wodorowe2022-11-10T18:33:04+01:00

OCZYSZCZANIE WODOROWE

Jeden z Waszych najbardziej ulubionych zabiegów. W Naszych salonachwykonujemy oczyszczanie wodorowe 2 – etapowe czyli peeling kawitacyjny i peeling wodorowy oraz 6 – etapowe na które składa się peeling kawitacyjny, peeling aktywnym wodorem, wprowadzenie ampułki za pomocą infuzji tlenowej, sonofereza, stymulacja kolagenu za pomocą bipolarnej fali radiowej a na koniec zimny młotek który zwęża pory, obkurcza naczynia krwionośne i matuje skórę.
Ten zaawansowany zabieg oczyszczania wodorowego wykonywany jest przy zastosowaniu nowatorskiej technologii, która umożliwia wprowadzenie aktywnego wodoru w głąb skóry twarzy. Zabieg przy zastosowaniu aktywnego wodoru prowadzi do redukcji ilości wolnych rodników do bezpiecznego poziomu, a co za tym idzie do spowolnienia procesu starzenia się skóry.

Żadna inna cząsteczka w sposób bezpieczny, nie jest w stanie tak efektywnie zneutralizować działania wolnych rodników, jak cząsteczka wodoru. Oczyszczanie wodorowe jest idealną fazą wstępu do każdej terapii anti-aging stosowanej w naszych salonach.

ZOSTAŃ LEPSZĄ WERSJĄ SIEBIE

Black Cat
Warsaw Beauty Salons

Salony Black Cat Beauty to szczególne miejsce, w którym każdy klient zyskuje niepowtarzalną okazję oddania się w ręce specjalistów, którzy kompleksowo zadbają o jego piękny wygląd i cudowne samopoczucie.

To nowoczesne salony oferujące terapie skrojone na miarę oczekiwań i potrzeb naszych klientów. Medycyna estetyczna, szeroko pojęta terapia anti-aging, laseroterapia, trychologia, podologia, a także klasyczna kosmetyka i SPA.

Poznaj nasze cenne rady, opinie oraz efekty spektakularnych terapii.

Kontakt

Przejdź do góry