BioRePeel2022-11-09T19:11:09+01:00

BioRePeel

BioRePeel to opatentowany peeling medyczny o działaniu biostymulującym, rewitalizującym, nawilżającym i antyoksydacyjnym do silnej biostymulacji skóry.
Peeling BioRePeel, dzięki swojemu mocno zaawansowanemu składowi, daje silny efekt biostymulujący i rewitalizujący szczególnie cerę trądzikową z zaskórnikami, zmianami zapalnymi i przebarwieniami pozapalnymi. Może być też z powodzeniem stosowany w kombinacji z mikro nakłuciami, daje wtedy bardzo silny efekt wygładzenia blizn pozapalnych i po trądzikowych. BioRePeel stymuluje i odbudowuje
skórę oraz przywraca jej prawidłową równowagę. Nie wyłącza z codziennych aktywności oraz nie powoduje mocnego łuszczenia skóry.

Może być wykorzystywany bez ograniczeń wiekowych, dlatego jest dobrą opcją dla młodych osób borykających się z trądzikiem.

ZOSTAŃ LEPSZĄ WERSJĄ SIEBIE

Black Cat
Warsaw Beauty Salons

Salony Black Cat Beauty to szczególne miejsce, w którym każdy klient zyskuje niepowtarzalną okazję oddania się w ręce specjalistów, którzy kompleksowo zadbają o jego piękny wygląd i cudowne samopoczucie.

To nowoczesne salony oferujące terapie skrojone na miarę oczekiwań i potrzeb naszych klientów. Medycyna estetyczna, szeroko pojęta terapia anti-aging, laseroterapia, trychologia, podologia, a także klasyczna kosmetyka i SPA.

Poznaj nasze cenne rady, opinie oraz efekty spektakularnych terapii.

Kontakt

Przejdź do góry