Podolog i kosmetolog holistyczny na Targówku

W marcu pojawi się nowa Pani podolog / kosmetolog holistyczna na Targówku. Będzie przyjmowała w salonie przy ul. Krasnobrodzkiej 11. Wiemy, że wiele osób czekało na pomoc w tak drażliwych sprawach jak stopy w tej okolicy. Więc zapraszamy już od 6 marca do salonu. Poniżej kilka słów od Wiktorii:

Nazywam się Wiktoria Kalbarczyk, jestem licencjonowanym kosmetologiem.
Licencjat ukończyłam na wyższej szkole inżynierii i zdrowia w Warszawie, to tam zakochałam się w podologii i kosmetologii holistycznej, czyli kompleksowym podejściu do blizn, trądziku i zdrowego agingu. 😊

Zawsze podchodzę indywidualnie do klienta, by osiągnąć jak najlepsze efekty swojej pracy. Uwielbiam się szkolić i poszerzać swoją wiedzę dlatego regularnie uczestniczę w szkoleniach i webinarach u najlepszych specjalistów w swoich dziedzinach. Z zakresu podologii szkoliłam się w najlepszych placówkach w Polsce, to tam poznałam techniki pracy z paznokciami wrastącymi oraz jak pracować z paznokciami zmienionymi chorobowo, dzięki czemu mogę nieść kompleksową pomoc swoim klientom.

Wychodzę z założenia, że nie mamy nic do stracenia, dlatego zawsze staram się pomóc, nawet jeśli wydaje się że już nie da się nic zrobić. Do pracy motywuje mnie chęć niesienia pomocy oraz chęć rozwoju, ponieważ każdy klient to inny przypadek i każdy może mnie czegoś nowego nauczyć.

Do zobaczenia w Black Cat Beauty!
Zapisać możecie się już teraz pod tym linkiem ->https://blackcatbeautytargowek.booksy.com

Poniżej zamieszczamy, kilka prac Wiktorii, EFEKTY SĄ SPEKTAKULARNE