Endermologia LPG2021-11-08T13:35:40+01:00

ENDERMOLOGIA LPG

W naszych salonach pracujemy na oryginalnym sprzęcie LPG® endermologie: Lipo M6 oraz Key Module. Urządzenie do endermologii LPG wyposażone jest w rolki, które poruszają się w różnych kierunkach i z różną prędkością przy dodatkowo indywidualnie dobieranym podciśnieniu. Efekty zabiegów endermologii możemy zobaczyć już po pierwszej wizycie – skóra wyraźnie się wygładza i nabiera sprężystości, ale pełen efekt w postaci zlikwidowanego lub znacząco zredukowanego cellulitu i wyszczuplenia (widocznego również w zmniejszeniu rozmiaru ubrania) oraz wymodelowania sylwetki można zobaczyć dopiero po przeprowadzeniu pełnej kuracji. Bardzo istotnym, choć nie kluczowym efektem zabiegu jest oczyszczenie podczas organizmu z toksyn, co wynika z masażu limfatycznego, który jest jedną z funkcji tego zabiegu. Dzięki temu po endermologii odczuwamy wewnętrzny przypływ sił i energii, które zawsze towarzyszą oczyszczaniu organizmu.

Przeciwwskazaniami są m.in.: nowotwory, infekcje skóry, uszkodzenia, stany zapalne i zmiany naskórka

ZOSTAŃ LEPSZĄ WERSJĄ SIEBIE

Black Cat
Warsaw Beauty Salons

Salony Black Cat Beauty to szczególne miejsce, w którym każdy klient zyskuje niepowtarzalną okazję oddania się w ręce specjalistów, którzy kompleksowo zadbają o jego piękny wygląd i cudowne samopoczucie.

To nowoczesne salony oferujące terapie skrojone na miarę oczekiwań i potrzeb naszych klientów. Medycyna estetyczna, szeroko pojęta terapia anti-aging, laseroterapia, trychologia, podologia, a także klasyczna kosmetyka i SPA.

Poznaj nasze cenne rady, opinie oraz efekty spektakularnych terapii.

Kontakt

Przejdź do góry