Estgen Inżynieria Tkankowa

Estgen – Inżynieria Tkankowa: Rewolucja w Pielęgnacji Skóry

Inżynieria tkankowa. Zabieg z użyciem preparatu marki estGen oparty jest głównie na transporcie mieszanki aktywnych substancji w głębsze warstwy skóry. Tam
następuje szereg reakcji mających na celu przebudowę i silną regenerację tkanek. Zabieg estGen to innowacyjna metoda, która wpisuje się w terapię anti-aging.
Pozwala ona bowiem opóźnić proces starzenia się skóry poprzez redukcję zmarszczek i zwiotczeń oraz poprzez zagęszczenie skóry. Inne efekty jakie gwarantuje ten innowacyjny zabieg to redukcja blizn po trądzikowych,
pooparzeniowych i pourazowych, a także redukcja rozstępów i nieestetycznych przebarwień. Zabieg z użyciem preparatu marki estGen oparty jest głównie na wprowadzaniu go po za pomocą mezoterapii mikroigłowej lub ultradźwięków w
głębsze warstwy skóry. Tam następuje szereg reakcji mających na celu silna regeneracje i przebudowę tkanek.

Jak Wygląda Zabieg?

Zabieg Estgen to nowoczesna terapia skoncentrowana na inżynierii tkankowej, która aktywuje zaawansowane procesy biochemiczne na wielu poziomach tkankowych. Jest to kompleksowa odpowiedź na indywidualne potrzeby skóry, zgodna z jej fizjologią i ekosystemem.

Z Czym Można Łączyć?

Zabieg Estgen można łączyć z innymi procedurami regeneracyjnymi i nawilżającymi, takimi jak mikrodermabrazja czy mezoterapia, dla osiągnięcia maksymalnych efektów.

Dla Kogo Jest Ten Zabieg?

Estgen jest idealny dla osób z problematyczną skórą, w tym skórą z przebarwieniami, bliznami czy oznakami starzenia. Jest również polecany dla osób pragnących poprawić ogólną kondycję skóry.

Efekty Pożądane

  • Zmniejszenie widoczności blizn i przebarwień
  • Poprawa jędrności i elastyczności skóry
  • Nawilżenie i odżywienie
  • Wspomaganie naturalnych procesów regeneracyjnych

Przeciwwskazania

  • Ciąża i karmienie piersią
  • Aktywne stany zapalne skóry
  • Alergie na składniki preparatów

Częstotliwość Zabiegów

Zaleca się serię 4-6 zabiegów w odstępie 3-4 tygodni.

Pielęgnacja Domowa

Po zabiegu warto odebrać od specjalisty w salonie Black Cat Beauty zestaw produktów do pielęgnacji domowej, w tym aktywne enzymy i koncentraty peptydowe, które pomogą utrzymać efekty zabiegu.


Odkryj piękno ukryte w genach z Estgen – liderem w opiece nad skórą problematyczną. Zapraszamy do salonów Black Cat Beauty!

Skóra zostaje wcześniej przygotowana odpowiednio dobranym peelingiem (w przypadku zmian zapalnych występujących wtrądziku etap ten zostaje pominięty). W zależności od tego z jakim problemem zgłasza się pacjent, dobierana jest odpowiednia forma zabiegu. Biorąc pod uwagęstan skóry pacjenta oraz jego oczekiwania, ustalana jest także adekwatna częstotliwość zabiegów, tak aby w konsekwencji uzyskać wymierne korzyści i zadowalające efekty.Bioaktywny żel estGen pozwala pomóc osobom, które na codzień borykają się z niezwykle trudnymi do usunięcia problemami skórnymi oraz osobom, które chcą opóźnić proces starzenia się skóry i utraty jędrności.

Kontakt