Welcome to

Black Cat Beauty Grochów

Black Cat Beauty to nowoczesne salony oferujące terapie skrojone na miarę oczekiwań i potrzeb naszych klientów. Medycyna estetyczna, szeroko pojęta terapia anti-aging, laseroterapia, trychologia, podologia, a także klasyczna kosmetyka i Spa.

Nasz Zespół

Specjalizujemy się w prowadzeniu terapiach anti – aging, modelowaniu sylwetki oraz zabiegach pielęgnujących. Zostań lepszą wersją siebie razem z nami. 

Nasz Zespół

Poznaj Nasz zespół, który w myśl motta: „Zostań lepszą wersją siebie”, codziennie pomaga Klientkom poczuć się pewnie i pięknie.

Daria Kukieła

Mam na imię Daria i jestem studentką 3 roku kosmetologii w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia. Od ponad 2 lat zajmuję się stylizacją paznokci. Poza tym cały czas uczę się nowych zabiegów, abym mogła pomóc lub doradzić niezależnie od problemu z jakim klient się boryka.

Po pracy lubię „pomachać” ciężarami na siłowni i zjeść kurczaka z ryżem;)

Tryb życia oraz dieta mają ogromny wpływ na wygląd i kondycję skóry i ciała, dlatego chętnie przekazuję drobne wskazówki swoim klientom, aby mogli kształtować dobre nawyki i cieszyć się tym co widzą w lustrze każdego dnia ❤

Patrycja Witka – Dzierżko

Magister kosmetologii z 11 – letnim doświadczeniem. Posiada wiedzę i doświadczenie w doborze indywidualnych terapii zabiegowych na twarz i ciało z użyciem urządzeń HI -TECH jak i bez nich.

Specjalizuje się w terapiach skór trudnych jak i anti – aging. Jej holistyczne podejście do klienta przynosi bardzo dobre efekty zabiegowe, a także wyeliminuje błędy w pielęgnacji domowej. Kosmetologia jest jej pasją, dlatego dokształca się w licznych szkoleniach, webinariach jak i łączy ją z innymi dziedzinami nauki na przykład dietetyką. Najbardziej w pracy ceni sobie zadowolenie klienta, a jej wiedza i doświadczeniesprawia że czują się oni bezpieczni i usatysfakcjonowani z wizyty. Dodatkowo lubi rozmawiać z klientami na różne tematy, nie tylko kosmetologiczne i zarażać ich pozytywnym nastawieniem do życia. W pracy kieruje się mottem „piękna skóra to zdrowa skóra”, dlatego każdy cieszy się wspaniałymi efektami jej pracy. Na co dzień lubi żartować i cieszyć się z małych rzeczy. Jest pasjonatką i kibicemsportów zespołowych jak i surfingu.
W wolnych chwilach lubi spędzać czas aktywnie z rodziną i przyjaciółmi, najlepiej nawspólnych wyjazdach w Polsce lub zagranicą.

Magdalena Szuryga

Kosmetolog z ponad 10 letnim doświadczeniem. Miłośniczka fitness i zdrowego trybu życia.

Michalina Karpińska-Zegan

Kosmetolog z ponad 10 letnim doświadczeniem. Miłośniczka nart :)

Specjalizuje się w terapiach łączonych, zaawansowanych terapiach Anti-Age, Hi-Tech, laseroterapii, termoliftingu, mezoterapii igłowej, stymulatorach tkankowych, złuszczaniach kwasami, zabiegach przeciwtrądzikowych oraz modelowaniu sylwetki.

Od początku swojej zawodowej kariery w kosmetologii stawia na profesjonalizm, dokłada wszelkich starań aby, każdy kto korzysta z jej usług mógł się poczuć wyjątkowo. Indywidualnie podchodzi do każdej z terapii, oraz dokłada wszelkich starań aby, każdy kto korzysta z jej usług mógł się poczuć wyjątkowo.

Aleksandra Marć

Kosmetolog z 5 letnim doświadczeniem. Obecnie rozwija się jako podolog.

Julia Szkolina

Nazywam się Julia Shkolina, aktualnie studiuję kosmetologię we Wrocławiu. Już od 2 lat pracuję jako styliska paznokci. Kocham swoją pracę i paznokcie. Specjalizuję się w: przedłużaniu paznokci metodą żelową, manicure/pedicure hybrydowym oraz oferuję inne zabiegi związane z pielęgnacją dłoni i stóp. Uwielbiam malować french oraz dowolne zdobienia. Rozwijam się i uczestniczę w różnych szkoleniach, zarówno stacjonarnych, jak i online. Jestem stylistką paznokci, której możesz zaufać i zrelaksować się przy rozmowie w trakcie zabiegu.

Najmłodsza w ekipie i niezwykle uzdolniona stylistka paznokci, która obecnie jest w trakcie studiów. Wiele naszych klientek doceniło niezwykły talent do estetyki wykonania stylizacji.

Maja Lewandowska

Mam na imię Maja i jestem studentką uniwersytetu SWPS w Warszawie. Stylizacją paznokci zajmuję się od 3 lat. Jest to dla mnie forma relaksu i daje możliwość zaprezentowania umiejętności manualnych. Uwielbiam swoją pracę i zawsze przychodzę do niej z uśmiechem na twarzy.

Z chęcią szkolę się, by stale poszerzać swoje kompetencje. Potrafię wykonać te proste, jak i bardziej skomplikowane stylizacje.

Zuzanna Pieczurczyk

Mgr kosmetologii, studentka pielęgniarstwa, instruktor z ponad 10-letnim stażem. Autorka artykułów branżowych. W pracy realizuje swoje zamiłowanie do zawodu. Jest cierpliwą, rzetelną i ciepłą osobą, łatwo zjednuje sobie serca klientów. Do swoich obowiązków zawsze podchodzi z pełnym zaangażowaniem. Nieustannie poszerza zakres wykonywanych przez siebie zabiegów, aby móc proponować swoim klientom coraz większy zakres zabiegów poprawiających urodę i samopoczucie. Ceni sobie indywidualne i holistyczne podejście do klienta. Specjalizuje się w mezoterapii, eksfoliacji oraz terapiach łączonych.

Oliwia Radzimińska

Cześć! Mam na imię Oliwia i jestem absolwentką studiów kosmetologicznych w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia. Ukończyłam także liczne kursy specjalistyczne, a obecnie jestem studentką trzeciego roku pielęgniarstwa. Największą satysfakcję sprawia mi zadowolenie moich klientek po wykonanym zabiegu.

W wolnym czasie oddaję się pasji, jaką jest taniec orientalny. To dla mnie nie tylko forma aktywności fizycznej, ale także sposób na wyrażenie siebie artystycznie i relaks po pełnym pracy dniu.

Prywatnie jak i zawodowo nieustanie się rozwijam, poszerzając swoje umiejętności i wiedzę. Widok uśmiechu na twarzach moich klientek jest dla mnie największą motywacją do dalszego rozwoju. Cieszę się, że mogę wnosić pozytywny wpływ w życie innych i robię to z pasją i zaangażowaniem.

Rozpieść siebie i

Umów wizytę

Kontakt

Warszawa
Wiatraczna 15

Tel. 570 636 476

Godziny otwarcia

Poniedziałek

9:00

21:00

Wtorek

9:00

21:00

Środa

9:00

21:00

Czwartek

9:00

21:00

Piątek

9:00

21:00

Sobota

9:00

18:00

Niedziela

Z A M K N I Ę T E