LIPOLIZA INIEKCYJNA2022-11-10T18:29:35+01:00

LIPOLIZA INIEKCYJNA

Lipoliza iniekcyjna preparatem LipoLax to nowoczesny, nieinwazyjny i bezpieczny zabieg wykorzystywanym w medycynie estetycznej, którego celem jest wymodelowanie i wyszczuplenie sylwetki oraz miejscowe zredukowanie tłuszczu i pozbycie się zbędnych centymetrów i kilogramów w krótkim czasie i bez wysiłku. Jest to alternatywne rozwiązanie dla zabiegów liposukcji (odsysania tłuszczu), które
są bolesne i inwazyjne oraz mogą zostawiać zniekształcenia na skórze. Lipoliza iniekcyjna może być także uzupełnieniem zabiegu liposukcji, bo niweluje nierówności powstałe na skórze po wykonanym zabiegu odsysania tłuszczu. Procedura
wykonania lipolizy iniekcyjnej polega na miejscowym podaniu zastrzyku z substancji powodującej likwidację komórek tłuszczowych, które następnie rozpuszczają się, a
uwolnione w tym procesie tłuszcze w trakcie przemiany materii rozkładają się i zostają wydalane z organizmu.
Po zabiegu lipolizy iniekcyjnej u pacjentów zauważalna jest znaczna utrata centymetrów w obwodzie w miejscu iniekcji, wynosząca zazwyczaj od 4-10 cm.

Widoczna jest także poprawa metabolizmu komórek skóry, jej lepsze odżywienie, poprawa mikrokrążenia oraz stymulacja regeneracji skóry. Rezultaty zabiegu są zauważalne już po pierwszej iniekcji, jednak zazwyczaj na oczekiwany pełny efekt należy poczekać do 2-3 zabiegu.

Przeciwwskazania: ciąża oraz karmienie piersią, zaburzenia krzepnięcia krwi, padaczka oraz choroby wątroby i nerek, aktywne infekcje skórne w miejscu wstrzyknięć, alergia na składniki preparatu, otyłość.

ZOSTAŃ LEPSZĄ WERSJĄ SIEBIE

Black Cat
Warsaw Beauty Salons

Salony Black Cat Beauty to szczególne miejsce, w którym każdy klient zyskuje niepowtarzalną okazję oddania się w ręce specjalistów, którzy kompleksowo zadbają o jego piękny wygląd i cudowne samopoczucie.

To nowoczesne salony oferujące terapie skrojone na miarę oczekiwań i potrzeb naszych klientów. Medycyna estetyczna, szeroko pojęta terapia anti-aging, laseroterapia, trychologia, podologia, a także klasyczna kosmetyka i SPA.

Poznaj nasze cenne rady, opinie oraz efekty spektakularnych terapii.

Kontakt

Przejdź do góry