Termolifting podczerwienią IR

TERMOLIFTING PODCZERWIENIĄ? TAK!

W kosmetologii wyróżniamy dwa rodzaje termoliftingu, są nimi fale radiowe RF oraz podczerwień IR. W tym artykule chciała bym Państwu przybliżyć działanie jednego z nich, zwanego sekretem gwiazd, jest to zabieg Zaffiro. Termolifting Zaffiro to nowoczesny nieinwazyjny, niewymagający wcześniejszego przygotowania, oraz bezbolesny zabieg, polegający na emitowaniu ciepła za pomocą promieniowania podczerwieni. Pierwszą fazą zabiegu jest schłodzenie skóry, aby nie doszło do jej przegrzania. Kolejną fazą jest podgrzanie za pomocą głowicy emitującej podczerwień. Moc impulsu jest dobierana indywidualnie do odczuć klienta, ponieważ każdy posiada inną wrażliwość na ciepło. Stopniowo podgrzewamy głęboką warstwę skóry, następnie zachodzi proces skracania włókien kolagenowych, które z upływam czasu tracą swoja elastyczność. Stymulujemy wytwarzanie się fibroblastów, które są odpowiedzialne za produkcję kolagenu i elastyny. W ten sposób pobudzamy naturalną odnowę i regenerację skóry, przywracając jej elastyczność.

Zastosowanie tego nowoczesnego urządzenia pozwala nam na odmłodzenie, poprawę jędrności i zagęszczenie skóry, wymodelowanie owalu twarzy, oraz spowolnienie procesów starzenia. Podczas podgrzania tkanek zachodzą również naturalne procesy metaboliczne organizmu, dlatego zabieg Zaffiro możemy wykorzystywać w terapiach łączonych mających na celu modelowanie sylwetki. W trakcie zabiegu jest odczuwalne przyjemne ciepło nie powodujące żadnego dyskomfortu, zaletą takiego liftingu jest również brak długiego czasu rekonwalescencji.

Efekty jakie możemy zaobserwować są widoczne od razu, jednak aby uzyskać długotrwały efekt zalecana jest seria 4 zabiegów w odstępie miesiąca.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej odnośnie zabiegów dla Ciebie – umów się na bezpłatną konsultację to mnie -> https://blackcatbeauty.pl/salon-grochow

Zapraszam do salonu Black Cat Beauty Grochów – Michalina Karpińska – Zegan

Poniżej zamieszczam efekty prac na klientkach (przed i bezpośrednio po zabiegu). Jednocześnie informujemy, że efekty prac u każdego mogą być inne i by osiągnąć oczekiwany efekt będzie potrzebna dla każdego klienta inna ilośc zabiegów na indywidualnie dobranych parametrach.