ONDA DEKA w SALONACH BLACK CAT BEAUTY

Już od marca klientki i klienci salonów Black Cat Beauty będą mogli skorzystać z technologii fal mikrofalowych w urządzeniu ONDA DEKA.

Zabieg sprzętem ONDA DEKA to jedna z nowoczesnych metod wykonywania procedur z zakresu medycyny estetycznej. Urządzenie ONDA DEKA wykorzystuje technologię mikrofalową, dzięki czemu jest w stanie bezinwazyjnie i precyzyjnie działać na tkanki skóry.

Zabieg sprzętem ONDA DEKA może być wykorzystywany do różnych celów, w tym do:

  1. Redukcji tkanki tłuszczowej – urządzenie ONDA DEKA jest w stanie działać na tkankę tłuszczową i przekształcać ją w ciepło, co prowadzi do jej stopienia. W ten sposób możliwe jest zmniejszenie objętości i redukcja tłuszczu z wybranych obszarów ciała, takich jak brzuch, uda, ramiona czy pośladki.
  2. Ujędrnienia skóry – dzięki działaniu mikrofal, zabieg sprzętem ONDA DEKA pobudza produkcję kolagenu i elastyny w skórze, co prowadzi do poprawy jej jędrności i elastyczności. W ten sposób można zniwelować objawy cellulitu, wiotczenia i zmarszczek.
  3. Likwidacji blizn i rozstępów – urządzenie ONDA DEKA umożliwia precyzyjne działanie na tkanki skóry, dzięki czemu można zredukować widoczność blizn i rozstępów.

Zabieg sprzętem ONDA DEKA jest bezpieczny i bezbolesny, a jego efekty są zauważalne już po pierwszej sesji. Zazwyczaj zaleca się wykonanie od 3 do 6 sesji, w odstępach co około 3-4 tygodnie. Czas trwania pojedynczej sesji zależy od wielkości obszaru, który poddawany jest zabiegowi, i może wynosić od 30 do 60 minut.

Przed przystąpieniem do zabiegu sprzętem ONDA DEKA warto skonsultować się ze specjalistą, który pomoże dobrać odpowiednią metodę i parametry zabiegu do indywidualnych potrzeb pacjenta. Dlatego też nasze specjalistki po konsultacji dobiorą pod obecną terapię parametry i częstotliwość zabiegów.

Prowadzimy przedsprzedaż by zarezerwować się w pierwszej kolejności :
KUP ZABIEG DLA SIEBIE LUB NAJBLIŻSZEJ OSOBIE KLIKAJĄC TUTAJ

Pozdrawiam serdecznie,
Elżbieta Miszczak

PONIŻEJ W GRAFICE HARMONOGRAM ORAZ CENNIK :)


Cennik:

1 obszar 15 x 15 cm – to cena 600 zł za zabieg ok. 30 minut.

2 obszary (2x 15x15cm) – to cena 1000 zł za zabieg, który trwa ok. 45 minut.

3 obszary (3x 15x15cm) – to cena 1500 zł za zabieg, który trwa ok. 60 minut.

4 obszary (4x 15×15 cm) to cena 2000 zł za zabieg, który trwa ok. 90 minut.

Praca na głębokościach i na głowicach jest dobierana po konsultacji by odpowiednio dobrać parametry i częstotliwość oraz ilośc przejść i głębokość mikrofal.

Efekty można wzmocnić dodatkowo wykonaniem endermologii po zabiegu ONDY i dodaniem na zakończenie karboksyterapii, by przyśpieszyć efekty modelowania sylwetki. Wszelkie rozszerzenia zabiegu są ustalane ze specjalistą.

WIĘCEJ O ZABIEGU PRZECZYTASZ TU –> https://blackcatbeauty.pl/onda