ONDA DEKA®

Onda – skuteczna redukcja tkanki tłuszczowej i uporczywego cellulitu.

Zabieg OndaOnda to bezpieczny i nieinwazyjny zabieg wyszczuplający sylwetkę, który dzięki działaniu innowacyjnych mikrofal Coolwaves™ redukuje tkankę tłuszczową i cellulit, nawet w głębokich warstwach. Skóra już po pierwszym po zabiegu jest zauważalnie wygładzona, ujędrniona i zregenerowana.

Onda – co to za zabieg?

Onda to nowoczesne urządzenie medyczne, które wykorzystuje prądy elektromagnetyczne (mikrofale) Coolwaves™ o wysokich częstotliwościach 2,45 GHz, do usunięcia zbitej tkanki tłuszczowej, redukcji zaawansowanego cellulitu i ujędrnienia zwiotczałej skóry.

Intensywna stymulacja falami Coolwaves™ powoduje rozbicie komórek tłuszczowych, a następnie ich usunięcie w naturalnie zachodzących w każdym organizmie procesach metabolicznych. Podczas zabiegu skurcz włókien kolagenowych stymuluje syntezę kolagenu, prowadząc tym samym nie tylko do wyszczuplenia wybranych partii ciała, ale także do widocznej redukcji cellulitu, ujędrnienia i odmłodzenia skóry.

Onda skutecznie radzi sobie nawet z oporną tkanką tłuszczową, cellulitem i zwiotczałą skórą. W sposób nieinwazyjny, bez ryzyka uszkodzenia otaczających tkanek. Zabieg szybko i komfortowo jest w stanie wymodelować sylwetkę. Wystarczy zaledwie od 1 do 4 sesji, aby osiągnąć widoczne i satysfakcjonujące efekty.

Onda – urządzenie przyszłości do walki z tkanką tłuszczową i cellulitem.

Zabieg Onda pod wieloma względami przewyższa konwencjonalne zabiegi wyszczuplające i redukujące cellulit. Wyjątkowość i skuteczność urządzenia tkwi w innowacyjnej technologii fal Coolwaves™, które dzięki swojej wysokiej i selektywnej częstotliwości, oddziałują na głębsze warstwy tkanki tłuszczowej niż np. standardowe fale radiowe (RF), także wykorzystywane w zabiegach modelujących i spalających tłuszcz.

Jak fale Coolwaves™ działają na tkankę tłuszczową i cellulit?

Skóra stanowi mniejszą lub większą barierę dla fal o różnej częstotliwości. Stąd w przypadku zabiegów opartych na działaniu fal, które mają dotrzeć do konkretnych warstw naskórka lub tkanek podskórnych, kluczowa jest częstotliwość emitowanej fali.

Fale Coolwaves™ są falami o wysokiej częstotliwości 2,45GHz, dzięki temu skóra nie stanowi dla nich praktycznie żadnej bariery, co przekłada się na tak duża skuteczność zabiegu Onda. Energia emitowana w trakcie zabiegu niemal w całości trafia do podskórnej tkanki tłuszczowej, gdzie jest kumulowana, a następnie powoduje pęknięcie błony komórki tłuszczowej i jej “rozbicie”. Co ważne, w tym samym czasie nasza skóra praktycznie się nie nagrzewa i pozostaje chłodna, a ryzyko jej uszkodzenia jest zdecydowanie mniejsze.

Mikrofale Coolwaves™ powodują również skurcz włókien kolagenowych, co stymuluje produkcję nowego kolagenu. Dzięki temu zabieg Onda można wykorzystać także do ujędrnienia, odmłodzenia i regeneracji skóry.

W skład systemu Onda wchodzą dwie głowice, które emitują mikrofale wyłącznie wtedy, gdy mają kontakt ze skórą. Dzięki temu zabieg jest nie tylko bezpieczny, ale daje także możliwość pełnej kontroli nad dostarczaną mocą.

Głowica płytkiego działania – do ujędrniania skóry i powierzchniowego cellulitu.

Głowica płytkiego działania wydziela mocno skoncentrowane, powierzchniowe nagrzewanie, doprowadzające do kontrolowanej hipertermii mającej na celu rozpuszczenie włóknistego kolagenu i wywołanie obkurczania najbardziej zewnętrznych włókien kolagenowych, co daje efekt zarówno ujędrnienia, jak i modelowania przypowierzchniowej tkanki łącznej.

Głowica głębokiego działania – do tkanki tłuszczowej i głębokiego cellulitu.

Głowica głębokiego działania wydziela nagrzewanie o największym i głębokim zakresie, doprowadzające do kontrolowanej hipertermii, która powoduje drgania komórek tłuszczowych i rozpuszcza głębsze włókna kolagenowe, wywołując lipolizę komórek tłuszczowych i modelowanie włókien kolagenowych poprzez aktywację fibroblastów.

Ile zabiegów należy wykonać?

Liczba koniecznych zabiegów Onda jest uwarunkowana od stanu wyjściowego pacjenta. W przypadku redukcji tkanki tłuszczowej dobre wyniki osiąga się zazwyczaj po 2- 4 zabiegach, zaś efekt ujędrnienia i wygładzenia cellulitu można zaobserwować już po 2 zabiegu.

Onda – po jakim czasie efekty?

Efekty zabiegu Onda są widoczne już po pierwszym zabiegu, jednak najlepsze rezultaty przynosi cała sesja zabiegów, dostosowana do indywidualnych cech pacjenta.

Jaki jest odstęp czasu pomiędzy zabiegami Onda?

W przypadku usuwania nadmiaru tkanki tłuszczowej odstęp pomiędzy zabiegami powinien wynosić minimum 4 tygodnie, zaś w przypadku redukcji cellulitu i ujędrniania skóry 3 tygodnie.

Onda Warszawa – harmonogram dostępności zabiegu w salonach Black Cat Beauty:

1. W salonie GROCHÓW przy ul. Wiatracznej 15. Zarezerwuj wybrana wizytę pod nr tel.: 570 636 476.

2.W salonie PRAGA przy ul. Targowej 59. Zarezerwuj wybrana wizytę pod nr tel.: 570 636 258.

3.W salonie TARGÓWEK przy ul. Krasnobrodzkiej 11. Zarezerwuj wybrana wizytę pod nr tel.: 511 174 674.

4. W salonie ZACISZE przy ul. Tużyckiej 28 . Zarezerwuj wybrana wizytę pod nr tel.: 570 636 606.

Onda – dla kogo wskazany jest zabieg?

Zabieg Onda jest przeznaczony dla osób, które chcą wymodelować i wyszczuplić sylwetkę, a także w szybki sposób zredukować cellulit – nawet uporczywy. Urządzenie doskonale radzi sobie także ze zwiotczałą skórą – wspaniale ją wygładza, ujędrnia i odmładza

Wskazania do zabiegu Onda:

redukcja miejscowej tkanki tłuszczowej (nawet w głębokich warstwach),

-redukcja drugiego podbródka,

-redukcja uporczywego cellulitu,

-wygładzenie i odmłodzenie skóry,

-ujędrnienie zwiotczałej skóry.

W jakich obszarach można wykonać zabieg?

-brzuch,

-uda (tył i przód),

-boki,

-pośladki,

-linia biustonosza,

-pod pachami,

-ramiona,

-obszar kretarza.

Onda – przeciwwskazania do zabiegu.

Onda to bezpieczny i nieinwazyjny zabieg, jednak ze względu na użycie mikrofal o wysokiej częstotliwości istnieje pewne przeciwwskazania do wykonania zabiegu.

Zabieg Onda bezwzględnie jest przeciwwskazany w przypadku:

-niewydolności lub zaburzeń pracy serca,

-niewydolności i chorób nerek lub wątroby,

-niewyrównanej cukrzycy typu I lub II,

-zaburzeń krzepnięcia krwi,

-zakrzepowego zapalenia żył i zakrzepów żylnych,

-chorób zakaźnych,

-ciężkich chorób naczyń krwionośnych,

-implantów lub rozrusznika serca,

-osób chorujących na nowotwory złośliwe, a także przez 5 lat po przebyciu,

-osób po przeszczepach,

-ciąży i karmienia piersią (do 10 miesięcy po porodzie).

Zabieg Onda jest względnie przeciwwskazany, jednak w pewnych wyjątkach, po konsultacji z lekarzem może zostać wykonany w przypadku:

-patologicznych stanów skóry,

-nowotworu złośliwego przebytego ponad 5 lat temu,

-leczenia przeciwzakrzepowego,

-przebytego zapalenia żył lub zakrzepicy,

-obecności teleangiektazji w obszarze zabiegu;

-tłuszczaków w obszarze zabiegu,

-chorób autoimmunologicznych,

-żył żylakowatych,

-cukrzycy,

-zaburzeń gojenia,

-skłonności do powstawania bliznowców,

-obecności tkanki włóknistej, a w szczególności tkanki luźnej

-kobiet karmiących piersią po upływie 10 miesięcy od porodu,

-hipertriglicerydemii i hipercholesterolemii,

-problemów z ciśnieniem krwi,

-osób o wskaźniku BMI powyżej 30.

Onda a karmienie piersią i okres po porodzie.

W przypadku kobiet karmiących piersią nie jest wskazane wykonywanie zabiegu Onda, gdyż skuteczność drenażu limfatycznego jest niższa. Zabieg najlepiej odłożyć do momentu zakończenia karmienia piersią.

Mamy niekarmiące piersią powinny odczekać przynajmniej 2 miesiące od porodu, zanim zdecydują się na zabieg Onda.

Onda a tatuaże.

Zabieg Onda nie powinien być wykonywany obszarach skory porytych tatuażem lub makijażem permanentnym. Wynika to z faktu, iż metaliczne składniki niektórych pigmentów mogą wchodzić w interakcje z falami Coolwaves™.

Zalecenia przed zabiegiem Onda.

Co najmniej tydzień przed sesją zabiegową należy zrezygnować z używania kremów nawilżających i zmiękczających w partiach ciała, które będą objęte zabiegiem. Jest to spowodowane wysokim stopniem absorpcji mikrofal przez wodę – może to zmniejszyć przenikanie mikrofal do tkanki tłuszczowej.

Dzień przed zabiegiem i dzień po, pacjent powinien pić co najmniej 2 litry wody dziennie.

Zalecenia po zabiegu Onda.

Przez dwa dni po zabiegu należy chronić miejsca zabiegowe przed promieniowaniem słonecznym. W przypadku wystąpienia podrażnienia lub rumienia pacjent powinien unikać gorących kąpieli i gorącej wody, aż do ustąpienia objawów.

Po zabiegu zaleca się stosowanie zbilansowanej diety i umiarkowanej aktywności fizycznej.

Możliwe działania niepożądane.

Po zabiegu mogą wystąpić łagodne dolegliwości tj. obrzęk, zaczerwienienie, tkliwość, wybroczyny i krwiaki, stwardnienie, drętwienie i uczucie świądu. Ustępują one w ciągu kilku dni od zabiegu.

KUP TERAZ ZABIEG DLA SIEBIE I NAJBLIŻSZEJ OSOBY JAKO PREZENT:
https://blackcatbeauty.pl/kup-online

Kontakt