Welcome to

Targowa

Mani & Pedi

by
Black Cat Beauty

Black Cat Beauty to nowoczesne salony oferujące terapie skrojone na miarę oczekiwań i potrzeb naszych klientów. Medycyna estetyczna, szeroko pojęta terapia anti-aging, laseroterapia, trychologia, podologia, a także klasyczna kosmetyka i Spa.

Team Targowa Quick Mani&Pedi

Nasz Zespół

Z dumą przedstawiamy Black Cat Beauty – nasz nowy salon oferujący profesjonalne usługi manicure i pedicure. Od siedmiu lat jesteśmy w branży beauty, stale dążąc do doskonałości i nieustannie dostarczając naszym klientom najwyższej jakości usług.

Nasz salon Black Cat Beauty jest więcej niż tylko miejscem do poprawy wyglądu – to przestrzeń, gdzie każdy klient może poczuć się wyjątkowy i zrelaksowany. W każdym szczególe naszego salonu widać naszą miłość do piękna, a profesjonalne podejście naszych specjalistów sprawia, że każda wizyta jest prawdziwym doświadczeniem.

Oferta naszego salonu obejmuje szeroki zakres usług manicure i pedicure – od klasycznych metod po najnowsze trendy. Używamy tylko najwyższej jakości produktów, dbając o zdrowie i komfort naszych klientów.

Każdy, kto odwiedza nasz salon, zasługuje na wyjątkowe traktowanie. W Black Cat Beauty troszczymy się o każdy szczegół Twojej wizyty, od momentu, kiedy przekraczasz próg naszego salonu, aż do chwili, kiedy wychodzisz z uśmiechem na twarzy.

Dołącz do grona zadowolonych klientów Black Cat Beauty i pozwól nam odkryć Twoje naturalne piękno. Z Black Cat Beauty, piękno jest w zasięgu Twojej ręki.

Nasz Zespół

Poznaj Nasz zespół, który w myśl motta: „Zostań lepszą wersją siebie”, codziennie pomaga Klientkom poczuć się pewnie i pięknie.

Paulina Brandys

Ukończyła kosmetologię na Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie, jej praca dyplomowa dotyczyła problemów dermatologicznych przy cukrzycy.
Pracuje w zawodzie już 6 lat, od początku studiów. Specjalizuje się przede wszystkim w makijażu permanentnym brwi, upiększaniu okolicy oka, robi również piękny manicure. Wykonuje wszelkie zabiegi na twarz i ciało, stawia na rozwój i poszerzanie swoich umiejętności poprzez szkolenia. Jednym z jej ulubionych zabiegów są zabiegi peelingami chemicznymi.Dba o komfort klienta, wierzy w nasze motto czyli by każdy z nas stał się lepszą wersją siebie, więc dokłada wszelkich starań by efekty były szybkie i zadowalające. Ma uroczego pieska o imieniu Pola. Lubi sport, dba o siebie a wolny czas uwielbia spędzać na podróżach i z najbliższymi.

Anastazja Borzylo

Anastazja jest z nami od pierwszego malowania salonu na Targowej :) Jest w zespole Tużyckiej, bo opiekuje się tu swoimi stałymi klientkami, jednocześnie będąc menadżerem Akademii Black Cat Beauty.

Posiada ogromne doświadczenie oraz ogromny zapał do pracy. Wy i my zawsze możemy na nią liczyć :)

Kontakt

Warszawa
Tużycka 28

Tel. 570 636 606

Godziny otwarcia

Poniedziałek

9:00

21:00

Wtorek

9:00

21:00

Środa

9:00

21:00

Czwartek

9:00

21:00

Piątek

9:00

21:00

Sobota

9:00

18:00

Niedziela

Z A M K N I Ę T E