Salony Black Cat Beauty z dofinansowaniem PARP

Salony Black Cat Beauty zauważone po raz kolejny.

Zakres działania salonów i zmiany jakie chcemy wprowadzić zostały zauważone przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP).

ZMIANY W BLACK CAT BEAUTY POPRZEZ BON CYFROWY

W poprzednim roku otrzymaliśmy dofinansowanie pod proces zmian cyfrowych przedsiębiorstwa – Bon na cyfryzację. Wprowadziliśmy zmianę cyfrową – w salonach są dostępne dla pracowników nowe tablety, komórki i komputery celem przyspieszenia obsługi klientów i umożliwienie lepszego kontaktu z nimi.

Dofinansowana została nasza Akademia – jest już dostępna online: www.akademia.Blackcatbeauty.pl.
Ponad 30 prac naukowych i 7 lat doświadczenia pozwoliło na wdrożenie platformy, która powiększa się z miesiąca na miesiąc. Regularnie dodajemy treści dydaktyczne i szkoleniowe dla naszych kursantów i pracowników.
W ramach bonu cyfrowego wdrażamy własny system rezerwacji, który jest obecnie podpinany pod stronę – nazywamy go roboczo Beautybooker ;)

SYSTEMY WCZESNEGO OSTRZEGANIA

Jak podaje PARP na swojej stronie:

Celem projektu jest wdrożenie systemu wczesnego ostrzegania dla przedsiębiorców, którzy doświadczają okresowych trudności w prowadzeniu działalności gospodarczej. Chcemy wspierać firmy na wczesnym etapie problemów, kiedy można je jeszcze rozwiązać poprzez narzędzia pozafinansowe, tj. szkolenia, wsparcie doradcze i mentoringowe.

My zdecydowaliśmy się na szkolenie kadry w ramach sytuacji i wyzwań jakie napotkały nas w ostatnich latach. Chcemy stworzyć narzędzia i systemy reakcji i działań umożliwiających rozwój salonów Black Cat Beauty i kluczowego personelu.

Systemy wczesnego ostrzegania w salonach Black Cat Beauty to szkolenia:

1. Budowanie strategii marketingowej w przedsiebiorstwie.
2. Obsługa klienta i budowanie trwałych relacji z klientami.
3. Efektywna sprzedaż usług.
4. Zarządzanie zmianą.
5. Zarządzanie zespołem i przywództwo.
6. Prezentacja w sieci, autoprezentacja i praca z kamerą.

Taki zakres szkoleń dotyczyć będzie każdego pracownika Black Cat Beauty! Jednakże to nie wszystko …

Kolejne projekty?

Nasza kadra zarządzająca uzyskała angaż i została zaproszona do projektu Akademia Menadżera Innowacji AMI. To 7 miesięcy szkoleń dla menadżerów naszych salonów – o tym projekcie napiszemy wkrótce.

Zostajemy Lepszą Wersją Siebie