Welcome to

Black Cat Beauty Zacisze

Black Cat Beauty to nowoczesne salony oferujące terapie skrojone na miarę oczekiwań i potrzeb naszych klientów. Medycyna estetyczna, szeroko pojęta terapia anti-aging, laseroterapia, trychologia, podologia, a także klasyczna kosmetyka i Spa.

Team Tużycka

Nasz Zespół

Zespół który wkomponował się w mapę Targówka i Zacisza, gdzie zawsze możecie liczyć na odprężenie oraz gwarancję relaksu.

Nasz zespół jest jednocześnie złożony ze szkoleniowców, którzy przygotowują kursantów do bezpiecznego i estetycznego wykonywania skutecznych zabiegów kosmetologicznych i kosmetycznych.

Nasz Zespół

Poznaj Nasz zespół, który w myśl motta: „Zostań lepszą wersją siebie”, codziennie pomaga Klientkom poczuć się pewnie i pięknie.

Paulina Brandys

Ukończyła kosmetologię na Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie, jej praca dyplomowa dotyczyła problemów dermatologicznych przy cukrzycy.
Pracuje w zawodzie już 6 lat, od początku studiów. Specjalizuje się przede wszystkim w makijażu permanentnym brwi, upiększaniu okolicy oka, robi również piękny manicure. Wykonuje wszelkie zabiegi na twarz i ciało, stawia na rozwój i poszerzanie swoich umiejętności poprzez szkolenia. Jednym z jej ulubionych zabiegów są zabiegi peelingami chemicznymi.Dba o komfort klienta, wierzy w nasze motto czyli by każdy z nas stał się lepszą wersją siebie, więc dokłada wszelkich starań by efekty były szybkie i zadowalające. Ma uroczego pieska o imieniu Pola. Lubi sport, dba o siebie a wolny czas uwielbia spędzać na podróżach i z najbliższymi.

Anastazja Borzylo

Anastazja jest z nami od pierwszego malowania salonu na Targowej :) Jest w zespole Tużyckiej, bo opiekuje się tu swoimi stałymi klientkami, jednocześnie będąc menadżerem Akademii Black Cat Beauty.

Posiada ogromne doświadczenie oraz ogromny zapał do pracy. Wy i my zawsze możemy na nią liczyć :)

Svietlana „Lana” Ianush

Stylistka paznokci jakich mało. Od wiosny 2022 w składzie zespołu, ale już ją pokochałyście za zawsze świetnie wykonaną stylizację. Przygotowuje wiele ciekawych estetycznych propozycji dla Was, więc wiecie, że zawsze może was czymś zaskoczyć.

Patrycja Derkowska

Kosmetolog, technik usług kosmetycznych, dodatkowo posiada wykształcenie wizażystki oraz dietetyka.
Pracę dyplomową oparła na badaniach związanych z bezpośrednim wpływem osocza bogatopłytkowe na łysienie androgenowe u mężczyzn.
Jest absolwentką licznych szkoleń oraz kursów z zakresu medycyny estetycznej między innymi takich jak: botox, stymulatory tkankowe, mezoterapia igłowa, kwasy medyczne, laseroterapia.
Swoją wiedzę i doświadczenie opiera na wieloletniej współpracy z wyśmienitymi lekarzami.
Specjalizuje się w terapiach inwazyjnych przeciwstarzeniowych „AntiAging”. Jest perfekcjonistką w każdym calu, a satysfakcjonująca praca to jej największa pasja.
Zadowolenie pacjenta stawia sobie na pierwszym miejscu!
Jest bardzo empatyczną, uśmiechniętą, energiczną i pozytywnie nastawioną do życia osobą.
Wolny czas uwielbia spędzać aktywnie. Kocha wędrowanie po górskich szlakach, podróże w nieznane dotąd miejsca oraz motoryzację. Wyróżnia ją bezwarunkowa miłość do zwierząt, przez to często angażuje się w akcje charytatywne, aby pomagać.

Aisha Musaeva

Kosmetyczka z ponad 12 letnim doświadczeniem. Od wiosny 2022 w składzie zespołu, ale już ją pokochałyście za świetne masaże oraz masaże podciśnieniowe, endermologie. Jeżeli chcecie się odprężyć to właśnie u Aishy.

Kontakt

Warszawa
Tużycka 28

Tel. 570 636 606

Godziny otwarcia

Poniedziałek

9:00

21:00

Wtorek

9:00

21:00

Środa

9:00

21:00

Czwartek

9:00

21:00

Piątek

9:00

21:00

Sobota

9:00

18:00

Niedziela

Z A M K N I Ę T E