Welcome to

Black Cat Beauty Zacisze

Black Cat Beauty to nowoczesne salony oferujące terapie skrojone na miarę oczekiwań i potrzeb naszych klientów. Medycyna estetyczna, szeroko pojęta terapia anti-aging, laseroterapia, trychologia, podologia, a także klasyczna kosmetyka i Spa.

Team Tużycka

Nasz Zespół

Zespół który wkomponował się w mapę Targówka i Zacisza, gdzie zawsze możecie liczyć na odprężenie oraz gwarancję relaksu.

Nasz zespół jest jednocześnie złożony ze szkoleniowców, którzy przygotowują kursantów do bezpiecznego i estetycznego wykonywania skutecznych zabiegów kosmetologicznych i kosmetycznych.

Nasz Zespół

Poznaj Nasz zespół, który w myśl motta: „Zostań lepszą wersją siebie”, codziennie pomaga Klientkom poczuć się pewnie i pięknie.

Paulina Brandys

Ukończyła kosmetologię na Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie, jej praca dyplomowa dotyczyła problemów dermatologicznych przy cukrzycy.
Pracuje w zawodzie już 6 lat, od początku studiów. Specjalizuje się przede wszystkim w makijażu permanentnym brwi, upiększaniu okolicy oka, robi również piękny manicure. Wykonuje wszelkie zabiegi na twarz i ciało, stawia na rozwój i poszerzanie swoich umiejętności poprzez szkolenia. Jednym z jej ulubionych zabiegów są zabiegi peelingami chemicznymi.Dba o komfort klienta, wierzy w nasze motto czyli by każdy z nas stał się lepszą wersją siebie, więc dokłada wszelkich starań by efekty były szybkie i zadowalające. Ma uroczego pieska o imieniu Pola. Lubi sport, dba o siebie a wolny czas uwielbia spędzać na podróżach i z najbliższymi.

Anastazja Borzylo

Anastazja jest z nami od pierwszego malowania salonu na Targowej :) Jest w zespole Tużyckiej, bo opiekuje się tu swoimi stałymi klientkami, jednocześnie będąc menadżerem Akademii Black Cat Beauty.

Posiada ogromne doświadczenie oraz ogromny zapał do pracy. Wy i my zawsze możemy na nią liczyć :)

Adrianna Modzelewska

Kreatorka oprawy oka, linergistka, instruktor stylizacji rzęs i brwi.

Swoją wielką pasję do piękna połączyła ze sposobem na życie.

Wychodzenie poza schematy to jej konik – dzięki temu stworzyła, m.in. swój autorski efekt stylizacji rzęs, który pokochały Klientki.

Doświadczenie i umiejętności pogłębiała u boku najlepszych europejskich specjalistów.

Z ogromną satysfakcją i zaangażowaniem wydobywa z każdej z Nas to, co najpiękniejsze – pewność siebie.

Wyróżnia się indywidualnym podejściem, empatią i profesjonalizmem w stosunku do każdej ze swoich Klientek.

„To Ty jesteś tu najważniejsza :)”

U Ady zrobisz makijaż permanentny, stylizację rzęs i brwi wszystkimi metodami, a także makijaż wieczorowy.

Patrycja Derkowska

Kosmetolog, technik usług kosmetycznych, dodatkowo posiada wykształcenie wizażystki oraz dietetyka.
Pracę dyplomową oparła na badaniach związanych z bezpośrednim wpływem osocza bogatopłytkowe na łysienie androgenowe u mężczyzn.
Jest absolwentką licznych szkoleń oraz kursów z zakresu medycyny estetycznej między innymi takich jak: botox, stymulatory tkankowe, mezoterapia igłowa, kwasy medyczne, laseroterapia.
Swoją wiedzę i doświadczenie opiera na wieloletniej współpracy z wyśmienitymi lekarzami.
Specjalizuje się w terapiach inwazyjnych przeciwstarzeniowych „AntiAging”. Jest perfekcjonistką w każdym calu, a satysfakcjonująca praca to jej największa pasja.
Zadowolenie pacjenta stawia sobie na pierwszym miejscu!
Jest bardzo empatyczną, uśmiechniętą, energiczną i pozytywnie nastawioną do życia osobą.
Wolny czas uwielbia spędzać aktywnie. Kocha wędrowanie po górskich szlakach, podróże w nieznane dotąd miejsca oraz motoryzację. Wyróżnia ją bezwarunkowa miłość do zwierząt, przez to często angażuje się w akcje charytatywne, aby pomagać.

Aisha Musaeva

Kosmetyczka z ponad 12 letnim doświadczeniem. Od wiosny 2022 w składzie zespołu, ale już ją pokochałyście za świetne masaże oraz masaże podciśnieniowe, endermologie. Jeżeli chcecie się odprężyć to właśnie u Aishy.

Kontakt

Warszawa
Tużycka 28

Tel. 570 636 606

Godziny otwarcia

Poniedziałek

9:00

21:00

Wtorek

9:00

21:00

Środa

9:00

21:00

Czwartek

9:00

21:00

Piątek

9:00

21:00

Sobota

9:00

18:00

Niedziela

Z A M K N I Ę T E