Welcome to

Black Cat Beauty Quick Mani&Pedi

Black Cat Beauty to nowoczesne salony oferujące terapie skrojone na miarę oczekiwań i potrzeb naszych klientów. Medycyna estetyczna, szeroko pojęta terapia anti-aging, laseroterapia, trychologia, podologia, a także klasyczna kosmetyka i Spa.

Team Targowa Quick Mani&Pedi

Nasz Zespół

Nowy salonik do stylizacji paznokci – tuż obok salonu matki.

Nasz zespół jest jednocześnie złożony ze szkoleniowców, którzy przygotowują kursantów do bezpiecznego i estetycznego manicure i pedicure.

Nasz Zespół

Poznaj Nasz zespół, który w myśl motta: „Zostań lepszą wersją siebie”, codziennie pomaga Klientkom poczuć się pewnie i pięknie.

Paulina Brandys

Ukończyła kosmetologię na Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie, jej praca dyplomowa dotyczyła problemów dermatologicznych przy cukrzycy.
Pracuje w zawodzie już 6 lat, od początku studiów. Specjalizuje się przede wszystkim w makijażu permanentnym brwi, upiększaniu okolicy oka, robi również piękny manicure. Wykonuje wszelkie zabiegi na twarz i ciało, stawia na rozwój i poszerzanie swoich umiejętności poprzez szkolenia. Jednym z jej ulubionych zabiegów są zabiegi peelingami chemicznymi.Dba o komfort klienta, wierzy w nasze motto czyli by każdy z nas stał się lepszą wersją siebie, więc dokłada wszelkich starań by efekty były szybkie i zadowalające. Ma uroczego pieska o imieniu Pola. Lubi sport, dba o siebie a wolny czas uwielbia spędzać na podróżach i z najbliższymi.

Anastazja Borzylo

Anastazja jest z nami od pierwszego malowania salonu na Targowej :) Jest w zespole Tużyckiej, bo opiekuje się tu swoimi stałymi klientkami, jednocześnie będąc menadżerem Akademii Black Cat Beauty.

Posiada ogromne doświadczenie oraz ogromny zapał do pracy. Wy i my zawsze możemy na nią liczyć :)

Kontakt

Warszawa
Tużycka 28

Tel. 570 636 606

Godziny otwarcia

Poniedziałek

9:00

21:00

Wtorek

9:00

21:00

Środa

9:00

21:00

Czwartek

9:00

21:00

Piątek

9:00

21:00

Sobota

9:00

18:00

Niedziela

Z A M K N I Ę T E