Oczyszczanie manualne comodex2022-11-10T18:35:27+01:00

Kontakt

OCZYSZCZANIE MANUALNE COMODEX

Zabieg Comodex to połączenie klasycznego, manualnego oczyszczania twarzy z pielęgnacją zapobiegającą powstawaniu nowych zmian trądzikowych. Zabieg ten to nowoczesne rozwiązanie wspomagające walkę z problemami skórnymi
prowadzącymi do nadmiernego wydzielania się sebum, a także powstawania wszelkiej maści niedoskonałości na skórze. Jego działanie opiera się na innowacyjnym połączeniu naturalnych ekstraktów roślinnych a także nowoczesnych nośników tychże ekstraktów. Zabieg przeznaczony jest dla osób posiadających cerę trądzikową, tłustą lub mieszaną. Na powstawanie zmian trądzikowych mają wpływ predyspozycje genetyczne, zaburzenia hormonalne, bakterie, nawyki pielęgnacyjne oraz czynniki związane z naszym stylem życia, takie jak obecność zanieczyszczeń, stres czy nieprawidłowa dieta.

Comodex wspomaga skórę w walce ze skutkami wszystkich wymienionych problemów, które przyczyniają się do powstawania niedoskonałości i nadmiernej produkcji sebum. Rezultaty zabiegu widoczne są od razu, a efekty zabiegu, przy odpowiedniej pielęgnacji domowej utrzymują się długo. Skóra po zabiegu jest oczyszczona i świeża, produkcja łoju w skórze ulega zmniejszeniu zapobiegając powstawaniu nowych zanieczyszczeń.

ZOSTAŃ LEPSZĄ WERSJĄ SIEBIE

Black Cat
Warsaw Beauty Salons

Salony Black Cat Beauty to szczególne miejsce, w którym każdy klient zyskuje niepowtarzalną okazję oddania się w ręce specjalistów, którzy kompleksowo zadbają o jego piękny wygląd i cudowne samopoczucie.

To nowoczesne salony oferujące terapie skrojone na miarę oczekiwań i potrzeb naszych klientów. Medycyna estetyczna, szeroko pojęta terapia anti-aging, laseroterapia, trychologia, podologia, a także klasyczna kosmetyka i SPA.

Poznaj nasze cenne rady, opinie oraz efekty spektakularnych terapii.

Przejdź do góry