Www.blackcatbeauty.pl
LUMI EYE2023-09-17T22:24:09+02:00

Lumi Eye

Lumi Eye – Rewolucyjny Zabieg dla Twoich Oczu w Salonach Black Cat Beauty

Co to jest Lumi Eye?

Lumi Eye to nowoczesny zabieg estetyczny skoncentrowany na delikatnej i wrażliwej skórze wokół oczu. Wykorzystuje on żel polinukleotydowy, który działa jako stymulator tkankowy. Zabieg jest idealny dla osób, które chcą pozbyć się cieni, zmęczenia i zasinienia pod oczami. Lumi Eye jest również skuteczny w redukcji drobnych zmarszczek i poprawie jędrności skóry.

Jak wygląda zabieg?

Zabieg Lumi Eye polega na podaniu preparatu w formie mezoterapii igłowej. Jest to proces bezbolesny i nieinwazyjny, który nie powoduje żadnych skutków ubocznych, takich jak obrzęki czy reakcje alergiczne.

Dla kogo jest ten zabieg?

Zabieg jest idealny dla osób, które:

  • Zauważają oznaki starzenia się wokół oczu
  • Mają problem z cieniami i zasinieniem pod oczami
  • Chcą poprawić jędrność i elastyczność skóry wokół oczu

Efekty zabiegu

Po zabiegu można zauważyć:

  • Rozjaśnienie cieni pod oczami
  • Redukcję zmęczenia i zasinienia
  • Poprawę jędrności i elastyczności skóry
  • Rewitalizację okolicy oczu

Przeciwwskazania

Brak znanych przeciwwskazań. Zabieg jest bezpieczny i nietoksyczny.

Jak często należy wykonywać zabieg?

Zaleca się wykonanie trzech zabiegów w odstępie dwóch tygodni między każdym z nich. Po zakończeniu serii zabiegów, warto wykonać jeden zabieg co pół roku, aby podtrzymać efekty.

Cena zabiegu

W salonach Black Cat Beauty cena zabiegu Lumi Eye wynosi 600 zł.

Pielęgnacja domowa

Po zabiegu zaleca się stosowanie specjalistycznych kremów nawilżających i regenerujących, które pomogą w utrzymaniu efektów zabiegu. Szczegółowe informacje na ten temat można uzyskać od naszych specjalistów.

Skontaktuj się z nami!

Jeśli masz więcej pytań lub chcesz umówić się na konsultację, skontaktuj się z nami. Nasza wykwalifikowana kadra jest do Twojej dyspozycji.


Odkryj piękno swojego spojrzenia z Lumi Eye w salonach Black Cat Beauty! Skontaktuj się z nami już dziś i zarezerwuj swoją wizytę.


Słowa kluczowe: Lumi Eye, mezoterapia igłowa, cienie pod oczami, zmęczenie, zasinienie, jędrność skóry, Black Cat Beauty, pielęgnacja oczu, medycyna estetyczna.


Aplikacja Black Cat Beauty

Black Cat Beauty

Oferujemy Ci najwyższej jakości usługi Med & Beauty.

Stworzyliśmy salon z myślą o kobietach i mężczyznach, którzy poszukują skutecznych rozwiązań oraz pewności widocznych efektów.

Życzę Ci by nasz salon był dla Ciebie za każdym razem miejscem magicznym, w którym można zatrzymać się, ukoić zmysły, zebrać siły na kolejne dni. Odkrywanie tkwiącego w nas piękna i jego pielęgnacja to wyzwanie

i zobowiązanie, które podejmujemy, gdyż doskonale wiemy, że każdy z nas pragnie czuć się piękny bez względu na urodę i czas.

Zapoznaj się z naszą ofertą oraz porozmawiaj

z naszymi specjalistami, którzy pomogą

Ci zostać lepszą wersją siebie.

WYBIERZ SALON

Kontakt

Przejdź do góry