Kwas PRX T332022-11-10T18:28:48+01:00

KWAS PRX T33

PRX-T33 jest preparatem medycznym do służącym do biorewitalizacji skóry bez użycia igieł. Stanowi połączenie kwasu trójchlorooctowego, kojowego oraz nadtlenku
wodoru. Stosowany jest w celu poprawy jędrności, napięcia i rozjaśnienia skóry twarzy i ciała. Wykorzystywany jest także do likwidacji rozstępów, blizn a także w profilaktyce przeciwstarzeniowej. PRX-T33 to rodzaj peelingu liftingującego, oczyszczającego i odmładzającego skórę. Skierowany jest głównie dla osób z łojotokową i zanieczyszczoną skórą, z bliznami potrądzikowymi, przebarwieniami, rozstępami, widocznymi zaskórnikami, zmniejszonym napięciem skóry twarzy, okolic dekoltu i ciała w ogóle, zwiotczeniem skóry biustu, z utratą świetlistości skóry (np. w przypadku skóry palacza) i ze skórą wykazującą cechy fotostarzenia.

Wyjątkowe efekty niesie ze sobą w połączeniu z mezoterapią mikroigłową.

ZOSTAŃ LEPSZĄ WERSJĄ SIEBIE

Black Cat
Warsaw Beauty Salons

Salony Black Cat Beauty to szczególne miejsce, w którym każdy klient zyskuje niepowtarzalną okazję oddania się w ręce specjalistów, którzy kompleksowo zadbają o jego piękny wygląd i cudowne samopoczucie.

To nowoczesne salony oferujące terapie skrojone na miarę oczekiwań i potrzeb naszych klientów. Medycyna estetyczna, szeroko pojęta terapia anti-aging, laseroterapia, trychologia, podologia, a także klasyczna kosmetyka i SPA.

Poznaj nasze cenne rady, opinie oraz efekty spektakularnych terapii.

Kontakt

Przejdź do góry