Kwas pirogronowy2021-11-08T14:05:42+01:00

KWAS PIROGRONOWY

Kwas pirogronowy ma właściwości sebostatyczne, dermoplastyczne i antymikrobowe. Działa
rozjaśniająco, zwiększając świetlistość cery. Wnika w głębokie warstwy skóry, działając penetracyjnie
i bakteriostatycznie, obniżając pH. Zwalcza zaskórniki oraz regeneruje. Ma silne działanie
zmniejszające tłustość skory łojotokowej, regulujące sebum i leczące trądzik. Kwas pirogronowy stymuluje produkcję kolagenu w skórze właściwej. Szybka penetracja w skórę właściwą umożliwia osiągnięcie w krótkim okresie doskonałych efektów, podobnych do tych, jakie widoczne są po agresywnym złuszczaniu. Skutecznie działa na zmarszczki, fotostarzenie, łojotokowe zapalnie skóry, trądzik, blizny po trądzikowe i keratozę trądzikową. Ponadto, ze względu na wymienione powyżej właściwości, kwas pirogronowy jest jedną z niewielu substancji stosowanych w kosmetologii, która
może być użyta na skórę ze zmianami ropnymi oraz siecią rozszerzonych naczyń.

Najczęściej poleca się go klientom z trądzikiem w aktywnej fazie oraz trądzikiem różowatym. Dobrze sprawdza się jako kuracja blizn po trądzikowych i w hiperpigmentacjach.

ZOSTAŃ LEPSZĄ WERSJĄ SIEBIE

Black Cat
Warsaw Beauty Salons

Salony Black Cat Beauty to szczególne miejsce, w którym każdy klient zyskuje niepowtarzalną okazję oddania się w ręce specjalistów, którzy kompleksowo zadbają o jego piękny wygląd i cudowne samopoczucie.

To nowoczesne salony oferujące terapie skrojone na miarę oczekiwań i potrzeb naszych klientów. Medycyna estetyczna, szeroko pojęta terapia anti-aging, laseroterapia, trychologia, podologia, a także klasyczna kosmetyka i SPA.

Poznaj nasze cenne rady, opinie oraz efekty spektakularnych terapii.

Kontakt

Przejdź do góry