Jakie są najlepsze zabiegi wyszczuplające?

Zbliżają się ciepłe miesiące i jest to czas w którym najbardziej zależy Nam na idealnej sylwetce. W salonach Black Cat Beauty & SPA mamy szeroką ofertę skutecznych zabiegów upiększających ciało, które wyszczuplą, ujędrnią i zredukują cellulit.

Ostatnio najbardziej rozchwytywanym zabiegiem jest lipoliza iniekcyjna z użyciem preparatu LipoLax, to zabieg alternatywny dla liposukcji, czyli odsysania tłuszczu. Rozkłada on tkankę tłuszczową, którą organizm wydala z organizmu po ok. 3 tygodniach, tyle trzeba też czekać na pierwsze efekty jednak są one trwałe i widoczne, cellulit jest zredukowany, dany obszar wyszczuplony i ujędrniony.

Oferujemy również masaże próżniowe, czyli endermologię i velashape, które nie tylko wizualnie poprawią ciało, usuną zbędne centymetry z obwodów ale również poprawią działanie limfy w organizmie i rozluźnią nasze mięśnie. Warto wykupić te zabiegi w pakietach i rozpisać sobie ich serie z kosmetologiem w Naszym salonie.

Przy endermologii warto pomyśleć o karboksyterapii, komórki tłuszczowe są bardzo wrażliwe na iniekcje dwutlenku węgla, zabieg ten przyspieszy metabolizm i odżywi skórę.

Wszystkie te zabiegi są świetnym rozwiązaniem również na konkretne partie ciała, które są oporne na ćwiczenia.
Pamietajmy jednak, że przy jednoczesnym dbaniu o swoje ciało z zewnątrz, należy odpowiednio się odżywiać, nawadniać i w miarę możliwości ćwiczyć regularnie, by efekty nie były chwilowe a zostały z Nami na dłużej. Warto też pomyśleć o kremach i balsamach, które Nasz kosmetolog z pewnością pomoże dobrać.

Polecamy zakupy online przez Naszą stronę, gdzie często możecie upolować zabiegi w promocyjnej cenie: [KUP ONLINE]