HIFU2022-11-10T18:28:27+01:00

HIFU

Zabieg pozwala na uzyskanie długotrwałego efektu liftingu ciała i twarzy. Wykorzystujemy zogniskowaną falę ultradźwiękową służącą do podgrzewania tkanek, tj. skóra, tłuszcz i mięśnie. W wyniku selektywnego podgrzania, tkanki mają tendencję do obkurczania się, dodatkowo, w skórze dochodzi do mikrouszkodzeń, które stymulują wytwarzanie nowego kolagenu. Fale ultradźwiękowe pobudzają tkanki. Fala o odpowiedniej częstotliwości wprawia komórki w ruch, w efekcie czego powstaje tarcie i wydziela się ciepło (75 a 80°C), przez co z kolei dochodzi do punktowego przegrzania tkanek lub nawet do powstawania mikrooparzeń. Działa to stymulująco na tkanki, a zatem lepiej się one regenerują i produkuje się więcej kolagenu. Skracają się włókna kolagenowe, dzięki czemu skóra jest mniej obwisła. Zabieg można wykonać zarówno u kobiet jak i u mężczyzn, o dobrym stanie zdrowia niezależnie od fototypu skóry. Zabieg będzie odpowiedni dla osób, które szukają małoinwazyjnego sposobu odmłodzenia skóry oraz tych cierpiących na alergie na substancje takie jak botoks czy kwas hialuronowy. Interwencję zaleca się pacjentom, którzy zależy na:

Interwencję zaleca się pacjentom, którzy zależy na:

● ujędrnieniu i poprawie napięcia skóry twarzy, podbródka, szyi i dekoltu
● efekcie liftingu, jednak bez użycia skalpela
● ujędrnianiu skóry wokół oczu (worki pod oczami, opadające powieki)
● uniesieniu brwi
● ujędrnieniu ramion, likwidacji tzw. pelikanów, czyli obwisłej skóry ramion
● ujędrnieniu ud (wewnętrzna strona, likwidacja bryczesów)
● ujędrnieniu skóry i zredukowaniu tkanki tłuszczowej brzucha
● częściowym usunięciu cellulitu

Należą do nich schorzenia neurologiczne, choroby serca, dermatozy, nowotwory, choroby o podłożu autoimmunologicznym oraz niewyrównana cukrzyca. Przeciwwskazaniem do przeprowadzenia terapii są również stany zapalne, wirusowe oraz grzybicze skóry, trądzik, opryszczka oraz otwarte rany.

ZOSTAŃ LEPSZĄ WERSJĄ SIEBIE

Black Cat
Warsaw Beauty Salons

Salony Black Cat Beauty to szczególne miejsce, w którym każdy klient zyskuje niepowtarzalną okazję oddania się w ręce specjalistów, którzy kompleksowo zadbają o jego piękny wygląd i cudowne samopoczucie.

To nowoczesne salony oferujące terapie skrojone na miarę oczekiwań i potrzeb naszych klientów. Medycyna estetyczna, szeroko pojęta terapia anti-aging, laseroterapia, trychologia, podologia, a także klasyczna kosmetyka i SPA.

Poznaj nasze cenne rady, opinie oraz efekty spektakularnych terapii.

Kontakt

Przejdź do góry