Fala uderzeniowa

Jedną z najpopularniejszych metod stosowanych w medycynie, fizjoterapii i kosmetologii jest fala uderzeniowa, nazywana również akustyczną. To w pełni sprawdzony i skuteczny sposób na leczenie dolegliwości związanych z przebytymi kontuzjami, odmładzanie skóry i usuwanie nadmiaru tkanki tłuszczowej. Do jego niewątpliwych zalet zaliczają się błyskawiczne efekty, które utrzymują się przez długi czas. Stosowanie terapii falami uderzeniowymi wykazuje bardzo korzystny wpływ na tkankę tłuszczową i łączną, a także skórę, przy czym poprawia mikrocyrkulację. Nic więc dziwnego, że obecnie cieszy się dużą popularnością wśród klientów pragnących poprawić swój wygląd.

Z takich zabiegów nie powinny korzystać przede wszystkim kobiety w ciąży bądź karmiące piersią oraz osoby po zabiegach chirurgicznych. Wyraźnym przeciwwskazaniem do jego wykonania są również choroby serca, skóry czy tarczycy oraz nowotwory.

Nasze salony

Salony Black Cat Beauty & Spa to szczególne miejsce, w którym każdy klient zyskuje niepowtarzalną okazję oddania się w ręce specjalistów, którzy kompleksowo zadbają o jego piękny wygląd i cudowne samopoczucie.

Poznaj ich cenne rady, opinie oraz efekty spektakularnych terapii.

Praga

Zobacz więcej

Grochów

Zobacz więcej

Targówek

Zobacz więcej

Zacisze

ZOBACZ WIĘCEJ

Kontakt

Dziękujemy za wiadomość, została wysłana.
Wystąpił błąd podczas próby wysłania Twojej wiadomości. Spróbuj ponownie później.