Fala Uderzeniowa2022-11-09T18:47:57+01:00

Fala uderzeniowa

Jedną z najpopularniejszych metod stosowanych w medycynie, fizjoterapii i kosmetologii jest fala uderzeniowa, nazywana również akustyczną. To w pełni sprawdzony i skuteczny sposób na leczenie dolegliwości związanych z przebytymi kontuzjami, odmładzanie skóry i usuwanie nadmiaru tkanki tłuszczowej. Do jego niewątpliwych zalet zaliczają się błyskawiczne efekty, które utrzymują się przez długi czas. Stosowanie terapii falami uderzeniowymi wykazuje bardzo korzystny wpływ na tkankę tłuszczową i łączną, a także skórę, przy czym poprawia mikrocyrkulację. Nic więc dziwnego, że obecnie cieszy się dużą popularnością wśród klientów pragnących poprawić swój wygląd.

Z takich zabiegów nie powinny korzystać przede wszystkim kobiety w ciąży bądź karmiące piersią oraz osoby po zabiegach chirurgicznych. Wyraźnym przeciwwskazaniem do jego wykonania są również choroby serca, skóry czy tarczycy oraz nowotwory.

ZOSTAŃ LEPSZĄ WERSJĄ SIEBIE

Black Cat
Warsaw Beauty Salons

Salony Black Cat Beauty to szczególne miejsce, w którym każdy klient zyskuje niepowtarzalną okazję oddania się w ręce specjalistów, którzy kompleksowo zadbają o jego piękny wygląd i cudowne samopoczucie.

To nowoczesne salony oferujące terapie skrojone na miarę oczekiwań i potrzeb naszych klientów. Medycyna estetyczna, szeroko pojęta terapia anti-aging, laseroterapia, trychologia, podologia, a także klasyczna kosmetyka i SPA.

Poznaj nasze cenne rady, opinie oraz efekty spektakularnych terapii.

Kontakt

Przejdź do góry