Black Cat Beauty na Targach Beauty Forum

Jesteśmy po targach Beauty Forum i musimy powiedzieć – WOW! Nasze emocje są jeszcze na tak wysokim poziomie, że trudno nam znaleźć słowa, aby wyrazić naszą radość i wdzięczność.

Nasze stoisko odwiedziło setki, jeśli nie tysiące osób, co przeszło nasze najśmielsze oczekiwania! Niezwykłe zainteresowanie wzbudziły zarówno nasze sprzęty od SkinLight Esthetical, jak i programy szkoleniowe oferowane przez Black Cat Beauty Academy. Jest to dla nas nie tylko potwierdzenie jakości naszych produktów i usług, ale również fantastyczna motywacja do dalszego działania.

Nie mogliśmy przeoczyć również naszej wizyty na stoisku ITP. Z ogromną dumą możemy już potwierdzić, że sprzęt od ITP będzie na stałe obecny w naszych salonach Black Cat Beauty!

Odwiedziliśmy również naszych długoletnich partnerów biznesowych, z którymi już teraz planujemy kolejne innowacyjne projekty. Chcemy serdecznie podziękować za miłe słowa i wsparcie, które otrzymaliśmy jako debiutanci na targach.

Podsumowując, targi były dla nas nie tylko wielkim sukcesem, ale również potwierdzeniem, że kierunek, w którym podąża grupa Black Cat Beauty, jest właściwy. Już teraz z niecierpliwością planujemy dalszy rozwój projekty Akademii Black Cat Beauty oraz dystrybucji sprzętów poprzez SkinLight Esthetical.

Dziękujemy za Waszą obecność, zaangażowanie i za to, że razem z nami tworzycie tę niesamowitą podróż!

Nasze Klientki i nasi Klienci mogą być pewni, że są zaopiekowani przez najlepszych specjalistów, którzy kształtują branżę Beauty. Udział w Targach oraz ogromne zainteresowanie potwierdza, że firmy chcą z nami współpracować i uczyć się od nas.

#BlackCatBeautyAcademy #SkinLightEsthetical #BeautyForum2023 #ITP #Rozwój #Sukces

Filmy z naszego stoiska :)
22BDC4F1-65EB-430D-8D6F-D7B57962EE47

22BDC4F1-65EB-430D-8D6F-D7B57962EE47 EEA39D39-20FD-4995-AECA-A666A4322732