Architect Peel2021-11-05T11:25:24+01:00

ARCHITECT PEEL

Zabieg Architect Peel dedykowany jest przede wszystkim osobom, borykającym się z problemami
rozszerzonych porów.
Problem ten często pojawia się z czasem i jest efektem ubytku kolagenu, odpowiedzialnego za elastyczność oraz jędrność skóry. Do rozszerzania ujść gruczołów łojowych może też dochodzić pod wpływem zmian hormonalnych podczas menopauzy. Na tę kwestię mają także wpływ deficyty w obrębie rusztowania podskórnego, a nawet grawitacja.

Architect Peel jest więc zabiegiem, niwelującym rozszerzone pory skóry dojrzałej. Ma działanie pobudzające produkcję kolagenu XVIII, co skutkuje wygładzeniem struktury skóry, redukcją zmarszczek, napięciem i ujędrnieniem skóry oraz zwężeniem porów

ZOSTAŃ LEPSZĄ WERSJĄ SIEBIE

Black Cat
Warsaw Beauty Salons

Salony Black Cat Beauty to szczególne miejsce, w którym każdy klient zyskuje niepowtarzalną okazję oddania się w ręce specjalistów, którzy kompleksowo zadbają o jego piękny wygląd i cudowne samopoczucie.

To nowoczesne salony oferujące terapie skrojone na miarę oczekiwań i potrzeb naszych klientów. Medycyna estetyczna, szeroko pojęta terapia anti-aging, laseroterapia, trychologia, podologia, a także klasyczna kosmetyka i SPA.

Poznaj nasze cenne rady, opinie oraz efekty spektakularnych terapii.

Kontakt

Przejdź do góry