ANTI-AGING EJAL PLAN – nowość w salonach Black Cat Beauty

Skóra jest pierwszą częścią ciała, na której pojawiają się oznaki starzenia. Najczęściej są to zmarszczki, wiotkość, przesuszenie i przebarwienia skóry. To naturalny proces związany z wiekiem i niestety nieunikniony. Istnieje jednak wiele sposobów, aby ten proces spowolnić i cieszyć się jak najdłużej młodym wyglądem.

Niezastąpionym i podstawowym elementem jest zdrowy styl życia, a następnie prawidłowa pielęgnacja, suplementacja i regeneracja. Medixa jest producentem wielu produktów na bazie kwasu hialuronowego i liderem na rynku biostymulatorów. Dlatego właśnie z pełną odpowiedzialnością przedstawiamy Wam świetną i komplementarną opcję: ANTI-AGING EJAL PLAN.

ANTI-AGING EJAL PLAN w 5 krokach:

  1. Iniekcyjny zabieg w gabinecie medycyny estetycznej, który polega na śródskórnym podaniu preparatu biostymulującego na bazie kwasu hialuronowego. Liczbę zabiegów ustali profesjonalista w zależności od stanu wyjściowego skóry. To absolutna podstawa tego planu.
  2. EJAL regeneracyjna maska w płacie – do stosowania bezpośrednio po zabiegach i zawsze po ekspozycji skóry na stres (np. po opalaniu, imprezie, stresującym dniu, długotrwałym przebywaniu w klimatyzowanym pomieszczeniu). Składniki maski działają intensywniej niż krem.
  3. EJAL żel pod oczy – składający się z 3 rodzajów kwasu hialuronowego preparat do codziennego stosowania pod oczy.
  4. EJAL krem – bogaty koncentrat czynników regenerujących w kremie do stosowania zarówno na dzień, jak i na noc, na twarz, szyję i dekolt.
  5. EJAL suplement diety – kolagen, kwas hialuronowy oraz witamina C (zażywaj nie więcej niż 3 kapsułki dziennie rano przed śniadaniem).

    Cena pełnego zabiegu wraz z pielęgnacją domową to cena 1200 zł.