Lifting skóry bez skalpela. Skuteczne metody

Lifting skóry bez skalpela. Skuteczne metody
Nasze Salony Praga PÓŁnoc

Są osoby, które panicznie boją się skalpela. Szukają w Internecie bezinwazyjnych metod polepszenia swojej urody bez konieczności chirurgicznego zabiegu. Dla takich osób działający w dwóch miejscach Warszawy salon Black Cat Beauty & Spa ma specjalną ofertę. 

– Naszym klientom pomagamy za pomocą zabiegu HiFU oraz dzięki specjalnej metodzie liftingu skóry, przeprowadzanej przy użyciu fal radiowych ? opowiada Elżbieta Miszczak, właścicielka naszego salonu. Zapewnia, że to metody sprawdzone, skuteczne, a co najważniejsze chwalone przez osoby, które z nich skorzystały. ? Panie i panowie polecają nasze usługi swoim znajomym, którzy nas odwiedzają i wychodzą zadowoleni, a czasami mile zaskoczone. Bo nie każdy wierzy, że bez skalpela można odnieść aż taki efekt ? mówią specjaliści od urody.   

HiFU. Skutecznie i bezpiecznie 

Ten zabieg to alternatywa dla chirurgicznego liftingu i ujędrniania skóry. Jest uznawany za jeden z najskuteczniejszych środków medycyny estetycznej. Nie jest długotrwały, szybko widać efekty, a co najważniejsze nie musicie przechodzić po nim długiej rekonwalescencji. 

Skoro nie skalpel to, co? Otóż do poprawy skóry naszych klientów wykorzystujemy ultradźwięki. Działamy podskórnie a nie na powierzchni ciała. Fale przechodzą w głąb skóry i powodują kontrolowanego poparzenia. Brzmi niepokojąco? Tylko na pozór. To, bowiem właśnie dzięki temu kontrolowanemu przez specjalistów zabiegowi organizm rozpoczyna proces regeneracji i stopniowej odbudowy włókna kolagenowego. – Stają się one krótsze niż przed zabiegiem, co to powoduje ujędrnienie i napięcie skóry twarzy ? opowiada Elżbieta Miszczak. A to daje spektakularne wyniki. Zabieg HiFU (high intensity focused ultrasound) jest przeznaczony szczególnie dla osób dojrzałych. 

Fale radiowe zamiast lasera

To kolejna metoda na poprawę naszego ciała bez użycia lasera. Za pomocą specjalistycznej, sprawdzonej metody możemy dokonać liftingu skóry na niemal całym ciele. W naszych salonach działamy na twarz, szyje, dekolt, biust, a także na plecy, ramiona, brzuch, pośladki i nogi. Zabieg działa silnie liftingująco ze względu na stymulacje włókien kolagenowych i wyrównuje strukturę skóry oraz jej koloryt. – Przy pomocy fal radiowych na twarzy możemy na przykład zredukować opadające powieki owalu, blizny potrądzikowe oraz wydzielanie łoju ? wyjaśniają eksperci od tego typu zabiegu pracujący w warszawskich salonach Black Cat Beauty & Spa.  

Fale radiowe nie tylko niwelują skutki starzenia się, ale także działają zapobiegawczo. Efekty są widoczne już po pierwszych zabiegach, które są bezbolesne i nieinwazyjne. Nie ma efektów ubocznych, a na skórze nie ma znaków ingerencji. 

W naszych zabiegach wykorzystujemy specjalistyczne urządzenia GSD Biorad, które korzystają z najnowszej technologii ART i połączenia dwóch rodzajów fali radiowych z nowoczesnym systemem chłodzenia. To pozwala na poniesienie wydajności zabiegów i poziomu ich bezpieczeństwa.

Zostań lepszą wersją siebie

Przychodząc do naszych salonów pamiętaj, że kierujemy się mottem ?Zostań lepszą wersją siebie”.  Black Cat Beauty & Spa to miejsce oferujące terapie skrojone na miarę oczekiwań i potrzeb naszych klientów. Medycyna estetyczna, szeroko pojęta terapia anti-aging, laseroterapia, podologia, a także klasyczna kosmetyka i Spa. Wszystko w jednym miejscu. 

Zapraszamy na darmową konsultację. Zdiagnozujemy typ Waszej skóry, określimy jej potrzeby, doradzimy odpowiednie produkty i zabiegi kosmetologiczne, przygotujemy skuteczny plan pielęgnacji domowej, a przede wszystkim porozmawiamy. I nie obawiajcie się, że nasze zabiegi będą zbyt kosztowne. Ceny są przystępne, bo przecież w tym wszystkim nie chodzi tylko o to by zarobić, ale też o to byście czuły się piękne, wyjątkowe i radosne.  

-->